Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Our school

  • Przedszkole Piekary Śląskie
    PŁOMYK MONTESSORI
    Przedszkole Piekary Śląskie

     

Dla rodziców

Ważnym momentem w życiu każdej rodziny jest zapisanie Dziecka do Przedszkola, a przede wszystkim odpowiedni wybór placówki, w której Państwa Dziecko spędzi kolejne lata swojego dzieciństwa i będzie odpowiednio przygotowany do pójścia do szkoły.

Dlatego w Przedszkolu „Płomyk Montessori” tworzymy przyjazną, rodzinną, pełną kształcących bodźców atmosferę, gdzie zapewniamy wspaniałe warunki do wszechstronnego rozwoju Dzieci w poczuciu bezpieczeństwa i akceptacji. Do każdego naszego Wychowanka podchodzimy w sposób indywidualny i współpracujemy ściśle z rodzicami w wychowaniu i rozwoju umiejętności oraz odkrywaniu talentów Waszych-naszych Dzieci.

 

W Przedszkolu „Płomyk Montessori” tworzymy przyjazną, rodzinną, pełną kształcących bodźców atmosferę

 

Pójście do przedszkola to bardzo ważny moment w życiu każdego dziecka. Jest to dla niego pierwszy, istotny sprawdzian samodzielności. To jak będzie wyglądał przedszkolny debiut, odegra ważną rolę w późniejszych etapach rozwoju dziecka.

Pierwszy tydzień, który jest tygodniem adaptacyjnym, pomaga przedszkolakom zaaklimatyzować się.
Nawiązanie kontaktów z rówieśnikami a także opiekunami sprawi, że dziecku będzie łatwiej i swobodniej funkcjonować w przedszkolu. W tych wyjątkowych chwilach będą Państwa wspierać nauczyciele, którzy posiadają odpowiednie przygotowanie i doświadczenie równiwnież do pracy z przedszkolakami o zróżnicowanych potrzebach rozwojowych i zdrowotnch.

 

Back to top