Park Przygód i Atrakcji Wilkowice
Wycieczka edukacyjna
Wycieczka realizowana w ramach projektu pn. " Zajęć bez liku w Płomyku" z Fundusze Europejskie dla Śląskiego 2021-2027 (Europejski Fundusz Społeczny+)
Grupa STOKROTKI
27 maja odbyła się wycieczka do Parku Przygód i Atrakcji w Wilkowicach. Dzieci miały okazję aktywnie spędzić czas, korzystając z różnych atrakcji i bawiąc się na świeżym powietrzu.
To była wspaniała okazja do integracji oraz zdobywania wiedzy o zwierzętach.
Zapraszamy do pamiątkowej galerii zdjęć.





























































