Wycieczka do pasieki w Wojkowicach
Grupy STOKROTKI i MAKI
Zajęcia realizowane w ramach projektu pn. "Zajęć bez liku w Płomyku" z programu unijnego pn. Fundusze Europejskie dla Śląskiego 2021-2027 (Europejski Fundusz Społeczny+)
Dnia 20 maja 2025 roku odbyła się wycieczka do pasieki "Pszczela Manufaktura" w Wojkowicach. Uczestnicy mieli okazję poznać tajniki pracy pszczelarza, dowiedzieć się, jak wygląda proces produkcji miodu oraz zobaczyć pasiekę na żywo. Największą atrakcją była degustacja miodu.
Bardzo dziękujemy za pouczające spotkanie!
Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć wydarzenia.

































































































